ОСІННІЙ СЕРВІС TOYOTA

Акції на сервісі
Діє до 17 грудня 2023 р.
Дата публікації: 16 жовтня 2023 р.
autummn_service

Ваш автомобіль Toyota - це не тільки вірний та надійний друг, але і незамінний супутник у подорожах. Він зможе все: подолає засніжені рівнини і ліси, пройде крижані траси і суворе зимове бездоріжжя, але не забувайте, що деякі умови вимагають особливої ​​підготовки.

Тойота на Столичному підготувала для Вашого автомобіля сезонні роботи (шиномонтаж) за фіксованою ціною.

Роботи з шиномонтажу та балансування*
Розмір Вартість для легкових авто, грн Вартість для кросоверів, грн
R14-16 1344 -
R17-18 1764 -
R17-19 (низькопрофільна)** 2016 -
R19-20 2016 -
R15-17 - 1764
R18-20 - 2184
R21-22 2100 2100

* ціни вказані з урахування вартості витратних матеріалів для балансування та шиномонтажу
** шина (225/45 R17, 235/45 R18 та інші)

Діагностика ходової частини за спеціальною ціною (при проведенні шиномонтажу):
Найменування Вартість для легкових авто, грн Вартість для кросоверів, грн
Діагностика ходової частини 610 875

Чому необхідно готувати автомобіль до зими?

  • Перевірка акумуляторної батареї, що є одним з найважливіших компонентів автомобіля. Саме вона забезпечує швидкий запуск двигуна та безперебійне функціонування всього електричного обладнання. Перевірка стану акумуляторної батареї та її заміна найбільш актуальні з наближенням морозів. Адже однією з головних проблем експлуатації автомобіля взимку є труднощі під час запуску двигуна.  Оригінальні акумуляторні батареї Toyota створені з урахуванням особливостей різних моделей, постачаються з трирічною гарантією та не потребують додаткового обслуговування.
  • Чисте автомобільне скло — важлива умова безпечного руху. Не рушайте з дефектами стекол, адже відколи, тріщини і подряпини можуть значно погіршити видимість і дезорієнтувати Вас. Слідкуйте за станом склоочисників, вони повинні щільно прилягати до скла і не залишати неочищених ділянок. Високоякісні щітки склоочисників Toyota з легкістю впораються зі своєю функцією і забезпечать стабільно високу видимість у несприятливих погодних умовах.  Модельний ряд, що складається з каркасних, гібридних, безкаркасних щіток склоочисника, був розроблений для того, аби забезпечити найприємніші враження від керування автомобілем Toyota.
  • Лампи — незамінні складові автомобіля, які «розвантажують» очі водія та додають впевненості за кермом, особливо під час руху в нічних умовах. Також важливо правильно відрегулювати фари, інакше навіть ближнє світло здатне серйозно засліпити водіїв зустрічної смуги. На жаль, багато водіїв навіть не замислюються про те, чи правильно їх фари відрегульовані. Стандарти по регулюванню описані в керівництві користувача на Вашу модель автомобіля, але якщо виникають сумніви, то краще звернутися за допомогою до офіційного сервісного центру.
  • Замініть рідину склоомивача на таку, що не замерзає та не заливайте рідини різних марок. Змішуючись між собою, вони можуть викликати хімічну реакцію і утворити осад, що здатний закупорити форсунки.
  • Замініть гуму на зимову та зверніть увагу на стан її протектору.

Toyota піклується про ваш автомобіль, як про свій, тому купуючи оригінальні запасні частини Toyota у офіційного дилера Тойота на Столичному, Ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається від виробника.

Он-лайн консультація:
Телефон: 0442013030, 0952813030, 0983073030
Viber, Telegram: 0952813030
Instagram: www.instagram.com/toyota_kyiv
Facebook: www.facebook.com/toyota.kyiv.st 
Telegram: https://t.me/toyota_st

*** Акція діє для фізичних осіб з 16.10 по 17.12.2023 року для всіх власників автомобілів Toyota в ТОВ "Автосаміт на Столичному", м. Київ, Столичне шосе, 90. На вартість робіт за спеціальною пропозицією не розповсюджуються інші постійні або разові знижки клієнта.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля