Molodist Kyiv international film festival

СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ НА ЗАПЧАСТИНИ ТА ЗНИЖКА НА ПОСЛУГИ 30%

Акції на сервісі
Діє до 31 грудня 2021 р.
Дата публікації: 25 жовтня 2021 р.
parts_sale_2021

Тойота на Столичному - офіційний дилерський центр пропонує спеціальні ціни визначеного переліку запасних частин та знижка 30% на їх встановлення для проведення технічного ремонту автомобілів Toyota.

Оригінальні запасні частини Toyota — це впевненість в ідеальній роботі автомобіля, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи та запорука комфортного керування. Проте з плином часу деякі деталі зношуються та підлягають обов’язковій заміні. Саме тому Toyota пропонує клієнтам скористатися спеціальними пропозиціями на оригінальні гальмівні колодки, диски й амортизатори.

Запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду та вирізняються високою якістю, яку й очікують покупці від бренду Toyota. Гальмівні колодки, диски й амортизатори розроблено та виготовлено з турботою насамперед про безпеку водія та пасажирів.

Гальмівні колодки — основний робочий компонент гальмівної системи. Якість матеріалу, з якого вони виготовлені, є вкрай важливою, оскільки під час тертя елементи нагріваються. Матеріал повинен упевнено витримувати високі температури, не руйнуватися та не втрачати фрикційних властивостей.

Toyota ретельно перевіряє якість гальмівних колодок, щоб під час різкої зупинки на високій швидкості забезпечити оптимальний гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками.

Своєю чергою, гальмівні диски контактують із колодками, створюючи тертя, в результаті якого й відбувається гальмування. Їздити зі зношеними дисками небезпечно, адже в екстремальних умовах у разі тривалого гальмування диски можуть тріснути, й автомобіль втратить керованість.

Диски потрібно замінити, якщо їхня товщина менша за затверджений стандарт. Спеціальний огляд від офіційного дилера Toyota включає повне оцінювання гальмівної системи із цифровим вимірюванням ступеня зношування гальмівних колодок і дисків. Це дозволяє виявити проблеми до того, як вони негативно вплинуть на гальмівну систему автомобіля та створять серйозну небезпеку.

В Тойота на Столичному діють привабливі ціни на оригінальні гальмівні колодки та диски:
Перелік запчастин Знижка
Колодки гальмівні до 30%
Диски гальмівні до 33%

Амортизатори неймовірно впливають на керованість автомобіля, адже їхнє завдання — утримувати колесо в постійному контакті з дорогою. Справні амортизатори не лише дозволяють уникнути дискомфорту та проблем, викликаних нерівностями дороги. Вони є необхідною складовою для безпечного водіння.

Як і низка інших елементів автомобіля, амортизатори можуть із часом зношуватися, втрачаючи свою ефективність, а отже, потребувати заміни. Є декілька ознак, які можуть підказати власнику автомобіля, що з амортизаторами не все гаразд. Це вібрація коліс на нерівностях дороги, зниження стійкості автомобіля на дорозі, швидше зношення шин, довший гальмівний шлях. Оригінальні амортизатори Toyota є стійкими до іржі та довговічними завдяки використанню спеціальних засобів обробки, покриттів і матеріалів. Вони краще працюють, довше слугують і забезпечують комфортнішу тиху їзду.

В Тойота на Столичному діють привабливі ціни на оригінальні амортизатори:
Перелік запчастин Знижка
Амортизатори до 20%
Додатковий перелік спеціальних пропозиції на запасні частини:
Перелік запчастин Знижка
Масла АКПП до 30%
Деталі підвіски до 40%
Свічки запалювання тривалої експлуатації до 36%

Он-лайн консультація:
Телефон: 0442013030, 0952813030, 0983073030
Viber: 0952813030
Messenger: m.me/toyota.kiev
Instagram: https://www.instagram.com/toyota_kyiv/
Telegram: https://t.me/toyota_st

* Акція діє з 25.10.2021 по 31.12.2021 року в ТОВ "Автосаміт на Столичному", м. Київ, Столичне шосе, 90. Розмір знижки вказаний у співвідношенні з попередньою ціною реалізації товару / послуг / робіт, що діяла на 24.10.2021 р. Знижки не додаються до інших акційних знижок та застосовуються до зазначеного переліку запасних частин.
** Гарантія розповсюджується на оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Toyota, та діє згідно умов експлуатаційної документації. 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля