Антибактеріальна чистка системи кондиціонування автомобіля Toyota

в офіційному сервісному центрі Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному

Як давно Ви робили антибактеріальну обробку системи кондиціонування?

Весна - найкращий час року. Тепла погода кличе нас пробудитися від сну і приступити до довгоочікуваних і улюблених справ: зайнятися спортом, оновити гардероб, зустрітися зі старими друзями або зібрати своїх улюблених і відправитися на заміську прогулянку.

Вам є про кого подбати!

Подбайте про себе та Ваших близьких зробивши антибактеріальну обробку системи кондиціонування, а ми подбаємо про те, що б для Вас ця послуга була максимально доступна!

На офіційному сервісному центр Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному процедура антибактеріальної обробки системи кондиціонування проводиться шляхом установки в салоні автомобіля спеціального пристрою з рідиною для антибактеріальної обробки, що у вигляді холодної пари виділяється через випарник і потрапляє в систему кондиціонування. Процес повністю автоматизований, займає менше години часу і, що важливо, не вимагає розбирання і взагалі ніяких операцій з системами повітропроводів в салоні автомобіля.

У порівнянні з іншими, такий метод проведення антибактеріальної обробки має ряд незаперечних переваг:

  • проводиться на професійному обладнанні;
  • усуває неприємні запахи в салоні автомобіля;
  • безпечний для навколишнього середовища та здоров'я;
  • знищує шкідливі бактерії в системі кондиціонування і клімат-контролю.

Секрети чистого повітря

Оригінальні фільтри салону відіграють важливу роль в підтримці чистого, свіжого та приємного повітря у вашому автомобілі. Куди б ви не поїхали, повітря зовні може містити багато подразнюючих та шкідливих речовин включаючи пилок, вихлопні гази, пил та інші частки, які можуть, окрім відчутного дискомфорту, спричинити шкоду здоров’ю людини. Разом із повітрям, що проходить в автомобіль крізь вентиляційний отвір, в салон може потрапити бруд, який в подальшому блокується оригінальними фільтрами салону. Завдяки правильній роботі таких фільтрів ви та ваші пасажири можуть вільно дихати, насолоджуючись свіжим повітрям у салоні автомобіля.

Фільтри салону також підтримують роботу кондиціонера автомобіля за будь-яких погодних умов, сприяючи у запобіганні утворенню конденсату в зимові місяці — завдяки цьому підтримується чітка видимість дороги, що є запорукою безпечного керування автомобілем

Існує два типи оригінальних фільтрів салону для більшості автомобілів Toyota — стандартний фільтр салону та фільтр салону з вугільним елементом

Стандартний фільтр салону виготовлений із високоякісного матеріалу, який не пропускає більшість забруднювачів повітря, включаючи пил, сажу, свинець та сульфіти. Ефективність цього фільтру полягає в тому, що він видаляє дуже малі за розміром частки шкідливих речовин, чим забезпечує свіжість повітря усередині автомобіля

Фільтр салону з вугільним елементом виготовлений із високоякісного матеріалу з додатковим шаром активного вугільного елементу. Він працює за тим же принципом, що і стандартний фільтр, але розрахований на блокування значно більшого спектру забруднювачів повітря. До того ж, він має додатковий активний вугільний елемент, що блокує вихлопні гази, які часто створюють проблеми з назальними каналами. Цей елемент добре підходить водіям зі схильністю до алергійних реакцій або для тих, хто постійно керує в умовах забрудненого навколишнього середовища

Фільтри салону з часом стають менш ефективними через частки шкідливих речовин, що в них накопичуються. З цієї причини необхідно регулярно змінювати фільтр, враховуючи пробіг автомобіля та тип навколишнього середовища. Перевіряти та, у разу необхідності, замінювати фільтр салону рекомендовано під час проходження кожного регламентного ТО (кожні 15 000 км).

Спеціалісти офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному з радістю допоможуть підібрати фільтр салону згідно ваших побажань, проконсультують вас щодо його властивостей та вартості, а також здійснять установку обраного вами фільтра на автомобіль.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля