Програми лояльності для клієнтів Toyota

від офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному
loyalty_1
АВТОМОБІЛІ ВІКОМ ВІД 3-Х РОКІВ

Сподіваємось, що за роки експлуатації Ваш автомобіль дарував Вам тільки приємні емоції та справжнє задоволення від водіння. Ми впевнені, що три роки для Вашої Toyota – це зовсім не вік! І навіть якщо гарантія на автомобіль закінчилась – це не причина відмовлятися від високоякісного сервісного обслуговування в офіційного дилера.

Ми підготували спеціальну програму лояльності для автомобілів Toyota, яким виповнилось три і більше років (або з пробігом понад 100 000 км). Відповідно до цієї програми, автовласник будь-якої моделі Toyota може придбати запасні частини, здійснити технічне обслуговування чи ремонт авто на досить приємних умовах. Спеціальна знижка на дані послуги діє також для автомобілів Toyota, придбаних за межами офіційної дилерської мережі Toyota в Україні, незалежно від їхнього віку та пробігу.

Розмір знижки на сервісні послуги та запасні частини для автомобілів "негарантійного віку"**:

  • Знижка на послуги 20%
  • Знижка на запасні частини  до 20 %***

Не варто довіряти послугам сумнівних сервісних станцій чи «сірих» дилерів! Зі значною економією Ви можете обслуговувати свій автомобіль на офіційному сервісі Тойоти на Столичному. Тут працюють висококваліфіковані фахівці і використовуються лише оригінальні запасні частини.

* На запчастини знижка діє тільки за умови їхнього встановлення на сервісному центрі Тойоти на Столичному. Знижка не поширюється на відновлювальні роботи, аксесуари, високоцінні вузли та агрегати (двигуни, трансмісії тощо). Дана знижка та інші акційні знижки не додаються. 
** «Негарантійний вік» поширюється на автомобілі Toyota, вік яких перевищує три роки (або з пробігом більш ніж 100 000 км), або придбаних не в офіційній дилерській мережі Тойота в Україні.
*** Програма діє для фізичних осіб з 02.01.2022 по 31.12.2022 р.

loyalty_2
ДЕГУСТАЦІЯ СЕРВІСУ

Офіційний сервісний центр Тойоти на Столичному підготував цікаву пропозицію для своїх нових клієнтів. Якщо Ви жодного разу не користувались нашими сервісними послугами, то зараз найкращий час це зробити!

Кожен новий клієнт офіційного сервісу Тойота Центр Київ "Автосаміт на Столичному" отримує одноразову знижку 20% на сервіс та до 15% на запчастини Toyota! Тож Ви зможете не тільки зробити якісний ремонт свого автомобіля на офіційному сервісі Toyota, а й значно заощадити при цьому.

*Лише для фізичних осіб. На запчастини знижка діє за умови їхнього встановлення на сервісному центрі Тойоти на Столичному. Знижка не поширюється на відновлювальні роботи, аксесуари, високоцінні вузли та агрегати (двигуни, трансмісії тощо). Дана знижка та інші акційні знижки, не додаються.

** Акція діє з 02.01.2023 по 31.12.2023 р.

loyalty_3
КРАЩІ ДНІ ТИЖНЯ ДЛЯ СЕРВІСУ

Офіційний сервісний центр Тойота на Столичному оголошує Кращі дні для сервісу Toyota!

Щонеділі кожен Клієнт отримує додаткову знижку 5% до номіналу власної карти за програмою лояльності Drive2U на послуги (технічне обслуговування, поточний ремонт) і запчастини (для проведення робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту) автомобілів Тойота!

* Акція діє для фізичних осіб щонеділі з 02.01.2023 по 31.12.2023 р. Клієнту надається додаткова знижка в розмірі 5% на послуги і запчастини на технічне обслуговування та поточний ремонт. Розмір знижки вказаний у співвідношенні з попередньою ціною реалізації товару / послуг / робіт, що діяла на 31.12.2022 р. Знижки не додаються до інших акційних знижок та не поширюються на автошини, акційні товари, додаткове обладнання і відновлювальний ремонт.

loyalty_4
ПОСЛУГА ТАКСІ

Залишаєш авто на сервіс? Ми подбаємо про Вашу мобільність

Офіційний дилерський центр Тойота на Столичному пропонує своїм Клієнтам, котрі залишають власні автомобілі для проведення повного/розширеного ТО* (технічне обслуговування 30, 60, 90 тис. км), скористатися послугами таксі.

Залишивши авто на сервісі, Ви збережете свою мобільність у пересуванні містом завдяки таксі, яке турботливо замовить для Вас хостес сервісного центру. Таксі безкоштовно довезе Вас від нашого дилерського центру до необхідного Вам місця призначення та знову привезе до нас, щоб Ви змогли забрати своє авто (у межах 30 км і/або 400 грн.).

* Пропозиція діє для фізичних осіб з 02.01.2023 по 31.12.2023 р., Клієнтів Тойота на Столичному, які замовляють проведення робіт: ТО-30, ТО-60 або ТО-90.

drive2u
Програма лояльності DRIVE2U

Для того, щоб отримати картку учасника програми лояльності "Drive2U" достатньо зробити декілька простих кроків:

  • Крок 1-ий: завітайте до одного з офіційних дилерських центрів мережі "Drive2U" Корпорації "УкрАВТО".
  • Крок 2-ий: придбайте автомобіль або ж здійсніть обслуговування Вашого автомобіля.
  • Крок 3-ий: заповніть коротку анкету.
  • Крок 4-ий: отримайте картку з унікальним номером.

Якщо ж Ви учасник програми "CarMan@CarWoman" і маєте картку номіналом 3,5% або ж 7%, то її можна обміняти на картку "Drive2U" відповідного рівня, звернувшись до будь-якого дилерського центру мережі "Drive2U" Корпорації "УкрАВТО".

Для автомобілів «гарантійного віку»*
Знижка на послуги Знижка на запасні частини Накопичений клієнтом обсяг придбаних послуг та запасних частин для автомобілів гарантійного віку
5%** 3% від 8 001 до 15 000 грн. з ПДВ
7%** 5% від 15 001 до 30 000 грн. з ПДВ
10%** 7% від 30 001 грн. з ПДВ
Для автомобілів «негарантійного віку»
Знижка на послуги Знижка на запасні частини
20%** до 20%
20%** до 20%
20%** до 20%
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля