Корпоративні продажі

Підмінний автомобіль

для клієнтів сервісу Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному

Офіційний дилер Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному впроваджує для своїх клієнтів нову послугу мобільності - Підмінний автомобіль. Це ще один крок у напрямку максимальної зручності для наших клієнтів. Дбаємо про вас і ваші подорожі!

Для отримання у користування підмінного автобіля Toyota мають бути виконані умови надання підмінного автомобіля та підписаний договір позички та акт приймання-передавання автомобіля.

Заплануйте свій візит на офіційний сервіс Toyota заздалегідь і не хвилюйтеся про свою мобільність з Тойота на Столичному!

replacement_car_1
Умови надання підмінного автомобіля
  • Гарантійний ремонт та повторний ремонт.
  • Тривалість користування підмінним автомобілем: до 14 днів.
  • Наявність автомобіля.
  • Територія користування підмінним автомобілем: вся територія Україна, за виключенням областей із тимчасово окупованими територіями.

Також нагадаємо, що в Тойота на Столичному доступна послуга безкоштовного таксі для клієнтів, що залишають власні автомобілі для проведення повного/розширеного ТО* (технічне обслуговування 30, 60, 90 тис. км).

Нова послуга в Тойота на Столичному є одним з кроків впровадження глобальної концепції з трансформування автомобільного дилера - компанії з продажу та обслуговування автомобілів Toyota на компанію, що надає клієнтам послуги мобільності.

* Послуга діє для клієнтів ТОВ "Автосаміт на Столичному" - власників автомобілів Toyota та Lexus.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля