Обирай оригінальні запасні частини для автомобілів Toyota

в офіційному сервісному центрі Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному

Тойота на Столичному як офіційний дилер Toyota пропонує винятково оригінальні запасні частини до автомобілів Toyota.

Усі оригінальні моторні оливи Toyota відповідають не лише міжнародним стандартам API (Американський інститут нафти) і ACEA (Асоціація європейських автовиробників), а й найсуворішим вимогам до якості та експлуатаційних характеристик. Компанія Toyota тестує свої оливи в умовах, максимально наближених до реальних, використовуючи для випробувань оригінальні двигуни автомобілів Toyota. Тому мастильні матеріали Toyota мають оптимальну якість і характеристики, які забезпечують найкращу роботу двигуна.

Чи знаєте Ви, що регулярна перевірка рівня і стану моторної оливи у двигуні - найкращий спосіб продовжити йому життя, покращити роботу і знизити витрати на обслуговування. Ми рекомендуємо регулярно перевіряти рівень оливи і здійснювати сервісне обслуговування тільки в офіційних сервісних центрах та уповноважених партнерів Тойота.

Обирай оригінальне!

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, яку очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційних дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбати фальсифікат, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

Ризик і небезпека

Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й спричиняти зайві фінансові витрати.

Ризик

  • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з неякісних матеріалів і, як правило, у них відсутня жорстка процедура контролю якості.
  • Підроблені запасні частини – одна з причин прискореного зношування компонентів автомобіля, вони можуть виступати потенційною загрозою безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Фінансові ризики

  • У численних випадках підроблені запасні частини можуть призвести не тільки до неякісного функціонування автомобіля, а й до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
  • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати дії гарантії виробника. 

Відповідність найвищим стандартам

Всі оригінальні запасні частини Toyota — результат інтенсивної дослідної діяльності та жорстких процедур контролю якості. Відповідність стандартам якості, надійності та продуктивності досягається завдяки великій кількості тестів і ретельній перевірці кожної деталі. До наших покупців потрапляє лише продукція, яка відповідає усім жорстким вимогам щодо якості, а це гарантує безпеку та довгий термін служби автомобіля.

Обслуговування в уповноважених дилерів Toyota, які використовують оригінальні запасні частини для ремонту або сервісу, забезпечить високий рівень експлуатаційних характеристик автомобіля.

Оливний фільтр

Оригінальний оливний фільтр

  • Виготовлений із високоякісних матеріалів, які забезпечують його герметичність. Протестований відповідно до стандартів Toyota.
  • Високоякісний фільтрувальний папір має високу щільність і становить значну частину корпусу фільтра, забезпечуючи високу ефективність утримання шкідливих домішок. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний оливний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність і запобігають витіканню оливи.

Підроблений оливний фільтр

  • Підроблений оливний фільтр може бути без запобіжного клапана, а отже, за умови сильного забруднення, він не здатний забезпечити постачання достатньої кількості оливи у двигун, що призводить до його пошкодження та великих рахунків за ремонт.
  • Фільтрувальний папір може мати низьку щільність та якість і займати меншу частину корпусу фільтра, що призводить до гіршого очищення масла.

Свічки запалювання

Свічки запалювання відіграють важливу роль у забезпеченні оптимальної продуктивності автомобіля та надійному функціонуванні двигуна. Оригінальні свічки запалювання Toyota здатні витримувати високі температури, зазначені на їхньому корпусі. Головний електрод свічки запалювання виготовлено з міді, яка забезпечує ефективне проведення струму. 

Підроблені свічки запалювання

Номер, вказаний на свічці запалювання, відображає рівень температури, який вона здатна витримувати. Підроблені свічки запалювання можуть не витримувати високі температури, зазначені на їхньому корпусі, що в найгіршому випадку призведе до плавлення електрода і, як наслідок, пошкодження двигуна та дорогого ремонту.

Мідний електрод може бути відсутнім у підроблених свічках запалювання, що робить їх менш стійкими до перегрівань і підвищує ризик пошкодження двигуна. Низькоякісна ізоляція, в якій з часом утворюється багато отворів, не здатна витримувати високу напругу струму, необхідної для ефективного запалення паливної суміші, що призводить до її втрати, неправильної детонації та зниження ефективності роботи двигуна.

Гальмівні колодки

Оригінальні гальмівні колодки

Гальмівні колодки – одні з найважливіших деталей, які відповідають за безпеку автомобіля, тому Toyota проводить з ними численні дослідження. Високоякісні матеріали забезпечують їхнє функціонування на високому рівні. Під час різкої зупинки з високої швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками Toyota може бути коротшим на 30% порівняно з неоригінальними гальмівними колодками.

Підроблені гальмівні колодки

Виготовлені з неякісних матеріалів, які не дозволяють забезпечувати достатню ефективність гальмування, передбачену характеристиками автомобіля. Низькоякісні фрикційні накладки фальсифікованих гальмівних колодок часто відклеюються від металевої основи, що може спричинити проблеми з гальмуванням і ДТП. Неякісні матеріали знижують рівень стійкості колодок до нагрівання, зменшуючи їхню ефективність, та призводять до перегріву.

Вони можуть залишати мікро-тріщини на гальмівних дисках, збільшуючи рівень вібрацій та прискорюючи зношення.

Килимки салону

Хвиля підробок поширюється не лише на запасні частини для ремонту й обслуговування автомобіля, а й на оригінальні аксесуари, контрафактні екземпляри яких з’являються на ринку. Не відповідаючи високим стандартам якості, на відміну від оригінальної продукції Toyota, вони також можуть становити загрозу для безпеки водія та його пасажирів.

Оригінальний килимок салону текстильний

Оригінальні килимки салону Toyota (текстильні та гумові) ідеально пасують до салону автомобіля та спеціально зроблені таким чином, щоб нівелювати ковзання. Спеціальні фіксуючі гачки сприяють тому, щоб килимки залишалися на місці, підвищуючи рівень безпеки.

Підроблений килимок салону гумовий

Підроблені килимки салону не завжди ідеально пасують до салону автомобіля, вони можуть ковзати під педалями та перешкоджати гальмуванню.

Чому необхідно обирати оригінальні запасні частини?

Високоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і мають офіційну гарантію Toyota, сконструйовані та виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota. Оригінальні запасні частини сприятимуть збереженню залишкової вартості вашого автомобіля

Важливо обирати оригінальні запчастини й аксесуари для обслуговування автомобіля. Купуючи їх в Тойоті на Столичному, Ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, які слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля