Гібридні технології Toyota

ТВОЯ НАСТУПНА TOYOTA

Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota

Сучасний водій прагне стати власником автомобіля, який би відповідав вимогам нового стилю життя та підвищеним стандартам якості. Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota задовольняють сучасні критерії ефективності, надійності та прогресивності.

Майже 30 рокiв лiдерства

Компанія Toyota вже майже 30 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Історія гібридних авто Toyota почалася ще у 1994 році, коли компанія реалізувала інноваційний проєкт під назвою G-21, подарувавши світу першу ефективну гібридну технологію та розпочавши еру екологічного автотранспорту. Офіційно виробництво моделей Toyota гібрид стартувало в 1997 році, з випуском першого у світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius.

Наразі кількість моделей з гібридною технологією, що офіційно представлені в Україні в автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному налічує дев'ять моделей із п'ятнадцяти:

 • Yaris Гібрид
 • Yaris Cross Гібрид
 • Corolla Гібрид
 • Corolla Cross Гібрид
 • Camry Гібрид
 • Toyota C-HR Гібрид
 • RAV4 Гібрид
 • RAV4 Plug-in Hybrid
 • Highlander Гібрид
hybrid_1
Що таке гiбрид?

Toyota – флагман гібридної технології, що реалізовує принцип спільного використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та високовольтної батареї.

 • Не потребує електромережі
  На відміну від повністю електричних автомобілів, гібрид завжди готовий до руху, адже батарея заряджається автоматично.
 • Простота управління
  Вмикається, коли є потреба: залежно від умов гібридна система автоматично керує електромотором чи бензиновим двигуном.
  Лінійне прискорення автомобіля завдяки гібридній безступеневій трансмісії з електронним керуванням.
 • Економічність у місті
  Гібридні автомобілі дають змогу заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом, заторів.
hybrid_2
Як працює гібридне авто
 • Пуск
  Гібриди Toyota починають рух лише за рахунок електричного двигуна.
 • Подорож
  За потреби автомобіль самостійно підключає бензиновий двигун та електромотор. У режимі ECO гібридний привод використовується максимально ефективно. Під час руху в місті в режимі ECO система часто дозволяє рухатися виключно на електротязі без роботи бензинового двигуна.
 • Прискорення
  Для максимального прискорення система використовує ресурси обох двигунів. При прискоренні, обгоні чи русі на високій швидкості автомобіль використовує синергію потужності ДВЗ та гібридної системи для отримання високих динамічних показників.
 • Гальмування
  Система використовує кінетичну енергію, що виникає під час гальмування, для зарядки батареї. В момент повної зупинки авто, накопичена енергія повертається до акумулятора.
 • Уповільнення
  При уповілненні автомобіль поступово відключає бензиновий двигун.
 • Зупинка
  Під час зупинки, наприклад на світлофорі, гібридне авто не споживає пального та не провокує жодних викидів.
hybrid_3
Переваги гібридної технології
 • Динамічність
  Швидке реагування трансмісії
  Миттєве прискорення
  Рух без затримок
 • Екологічність
  Використання гібридних автомобілів дозволяє мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу
 • Безшумне водіння
  Рух на електротязі забезпечує безшумний рух у міських умовах. Найбільш тихий рух на середній/крейсерській швидкості при помірному використанні акселератора
 • Ефективність на трасі
  Працюючий за циклом Аткінсона бензиновий двигун внутрішнього згоряння та гібридна система дозволяють рухатися по трасі більш ефективно, аніж прості бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.
Модельний ряд Toyota гібрид
Yaris
від 897 760 грн
Yaris Cross
від 1 003 464 грн
Corolla
від 1 194 600 грн
Toyota C-HR
від 1 429 900 грн
Corolla Cross
від 1 379 220 грн
Yaris Cross
від 822 102 грн
Toyota C-HR
від 1 429 900 грн
Corolla Cross
від 1 379 220 грн
Toyota C-HR
від 1 429 900 грн
RAV4
від 1 062 470 грн
Corolla
від 905 000 грн
Camry
від 1 151 884 грн
Land Cruiser Prado
від 1 844 390 грн
Land Cruiser
від 3 569 100 грн
Hilux
від 1 409 990 грн
Hilux
від 1 409 990 грн
PROACE CITY
від 876 040 грн
PROACE CITY VERSO
від 1 133 060 грн
PROACE Verso
від 1 549 360 грн
PROACE
від 1 333 970 грн

FAQ

В обслуговуванні гібрид дорожчий, ніж звичайні автомобілі?
Вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може бути навіть дешевшим завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid.

Чи складно керувати гібридом?
Керувати гібридом так само просто, як і звичайним автомобілем. Усі елементи гібридної системи працюють без участі водія: від заряджання високовольтної батареї – до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором у процесі руху.

Чи безпечна високовольтна батарея?
Гібриди Toyota обладнані багаторівневою автоматичною системою захисту, що надійно оберігає від ураження електричним струмом.

Які переваги у гібрида у порівнянні з дизелем?
Гібридна технологія більш прогресивна та відповідає сучасним екологічним нормам, які постійно стають все більш вимогливими. Окрім того,гібридні автомобілі дозволяють заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та заторів.

Чим відрізняється нове покоління гібридної системи Toyota?
Нове покоління гібридної системи, яка використовується на нових моделях гібридів Toyota, стало швидшим, потужнішим, більш тихим, економічнішим та має модернізовану більш компактну HV-батарею.

Як поводить себе гібрид взимку?
Завдяки керуючому електромотору, гібрид здатен легко запускатися за дуже низьких температур, що можуть виявитися не по силах багатьом автомобілям з класичними системами внутрішнього згоряння.

Як довго здатна працювати батарея?
Батарея надзвичайно надійна, при нормальній регулярній експлуатації її робота розрахована на весь термін користування автомобілем. Oфіційна гарантія на батарею – 5 років, або 100 тисяч км пробігу. *Детальні умови гарантії зазначені у сервісній книжці "Сервіс та гарантія"

Чи надійні гібриди у порівнянні з традиційними авто?
Гібриди Toyota протягом багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно займаючи провідні місця у відповідних рейтингах як у США, так і в країнах Європейського Союзу.

Чому Toyota робить таку ставку на гібриди?
Гібриди вдало поєднують переваги автомобілів з ДВЗ та електромобілів, що створює надзвичайний попит у клієнтів по всьому світі.

Ласкаво просимо до світу гібридних технологій Toyota!

У Toyota ми прагнемо до інновацій та створення екологічно дружніх автомобілів. Наша компанія є лідером у розробці та впровадженні гібридних технологій, які поєднують в собі найсучасніші технології двигуна з електричними компонентами.

Гібридні автомобілі Toyota забезпечують неперевершену ефективність пального споживання, низькі викиди шкідливих речовин та потужність, яка не залишить вас байдужими. Наші гібриди поєднують елегантний дизайн, комфортність та надійність, що робить їх ідеальними для будь-якого життєвого стилю.

Завдяки гібридним технологіям Toyota, ви можете насолоджуватися довгими подорожами, зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наші автомобілі працюють в гармонії з природою, допомагаючи зберегти її для майбутніх поколінь.

Запрошуємо вас дослідити нашу широку лінійку гібридних автомобілів Toyota і відчути переваги, які вони пропонують. Ви отримаєте не тільки потужність та економію пального, але й сприятимете збереженню нашої планети.

Дізнайтеся більше про гібридні технології Toyota та оберіть свій ідеальний гібридний автомобіль прямо зараз!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля