Моторні оливи

Синтетичне моторне масло SAE 5W-30

Синтетичне моторне масло  SAE 5W-30 спеціально створено для бензинових двигунів автомобілів, забезпечує ефективну роботу двигуна та його оптимальний захист.
Класифікація за ACEA: A1/B1
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло покращеної якості SAE 5W-30 Premium

Завод-виробник Toyota використовує моторне масло SAE 5W-30 Premium для більшості автомобілів Toyota, тому під час проведення технічного обслуговування автомобіля, Toyota рекомендує використовувати саме це моторне масло. Моторне масло SAE 5W-30 Premium також підходить для інших автомобілів, що мають відповідні вимоги до в'язкості та якості. Розроблено спеціально для бензинових та дизельних двигунів, відповідає усім вимогам ACEA та API.
Наявність очисних компонентів в складі масла запобігає виникненню карбонових відкладень в камерах згоряння двигуна та захищає його від зношування.
Класифікація за ACEA: A5/B5/C2
Класифікація за API: SN/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 0W-30

Повністю синтетичне моторне масло Toyota SAE 0W-30 має унікальні характеристики та належить до найвищого класу за класифікацією API. Воно універсальне та чудово підходить як для бензинових, так і для дизельних двигунів, забезпечуючи легкий пуск двигуна, ідеальну чистоту всіх деталей та вузлів, найкращі показники потужності та максимальний ресурс двигуна. Завдяки особливим в’язкісно-температурним характеристикам, моторне масло Toyota SAE 0W-30 найкращим чином вирішує проблему недостатнього змащування двигуна під час холодного пуску й забезпечує максимальну надійність його роботи.
Класифікація за ACEA: A3, B3, B4
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 5W-40

Синтетичне моторне масло Toyota SAE 5W-40 відповідає найжорсткішим вимогам, що висувають до масел останнього покоління. Стабільність в’язкісних та змащувальних властивостей, сталість експлуатаційних характеристик за різних умов роботи, чудова текучість за низьких температур — ось характерні риси синтетичного моторного масла Toyota SAE 5W-40.
Класифікація за ACEA: A3, B3, B4
Класифікація за API: SL/CF
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 0W-20

Синтетичне моторне масло SAE 0W-20 призначене для новітніх двигунів автомобілів Toyota. Воно має чудову текучість, сприяє ощадливому споживанню пального та зменшеній кількості шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Слід застосовувати лише для тих моделей автомобілів Toyota, для яких його застосування рекомендовано у посібнику користувача.
Класифікація за API: SM/SL
Упаковка: 1 л, 5 л

Синтетичне моторне масло SAE 75W-90

Синтетичне моторне масло Toyota SAE 75W-90 створено на основі спеціально складеної композиції базових масел та ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. Воно підходить для використання в механічних коробках передач, гіпоїдних передачах редуктора заднього моста та коробках кермового механізму. Відповідає найсуворішим нормативам.
Класифікація за API: GL-4/GL-5
Упаковка: 1 л, 20 л

Трансмісійні оливи

Масло для механічних трансмісій SAE 80W-90

Універсальне  трансмісійне масло Toyota SAE 80W-90 розроблено на основі високоякісних мінеральних масел спеціально для роботи за екстремальних умов. Пакет найсучасніших присадок забезпечує чудові в’язкісно-температурні характеристики масла, що гарантує ефективну роботу вузлів та деталей як механічних трансмісій, так і приводних мостів автомобілів Toyota.
Класифікація за API: GL-4 / GL-5
Упаковка: 1 л, 20 л

Масло для диференціалів LSD SAE 85W-90

Масло для диференціалів Toyota LSD SAE 85W-90 створено спеціально для приводних мостів з частковим блокуванням диференціалу. Ідеально підходить для роботи за специфічних умов, що виникають у диференціалах такого типу. Класифікація за API: GL-5
Упаковка: 20 л

Масло для диференціалів LSD LX 75W-85 (SAE 75W-85)

Нове масло для диференціалів підвищеного тертя LSD 75W-85 дозволяє зменшити споживання пального на 1,5 % порівняно з трансмісійним маслом 85W-90. Воно має чудові антикорозійні властивості та мінімізує шум, що виникає при роботі диференціала підвищеного тертя.
Класифікація за API: GL-5
Упаковка: 1 л

Рідина для автоматичних трансмісій Dexron III

Рідина для автоматичних трансмісій Toyota Dexron III повністю відповідає вимогам, що висувають до рідин ATF цього класу. Оптимальні в’язкісні характеристики, зносостійкість, чудова текучість при низьких температурах, стійкість до окислення обумовлюють застосування цієї рідини в автомобілях Toyota. Рекомендується використовувати ATF Dexron III, якщо це зазначено в посібнику користувача.
Упаковка: 1 л, 20 л

Рідина для автоматичних трансмісій T IV

Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій Toyota ATF T IV створена з використанням базових масел високого ступеня очищення та ретельно збалансованої комбінації присадок. Ця рідина ідеально підходить для автоматичних трансмісій, забезпечуючи плавне перемикання передач та надійну роботу всіх деталей трансмісії.
Упаковка: 5 л

Рідина для автоматичних трансмісій WS

Повністю синтетична рідина для нових типів автоматичних трансмісій автомобілів Toyota. Обов’язкова до застосування в автомобілях, для яких вона вказана в посібнику користувача, не повинна застосовуватися за відсутності такої рекомендації.
Упаковка: 1 л

Автомобільні мастила грають важливу роль у безперебійному функціонуванні транспорту будь-якої марки. Найпопулярнішими вважаються трансмісійна та моторна олива. Перший тип забезпечує змащення рухомих деталей двигуна, покриваючи їх захисною плівкою. Трансмісійна олива застосовується для змащення головних передач мостів, роздаткових коробок, кермових механізмів, зубчатих передач і редукторів різноманітних видів.

Великий попит на авторинку має оригінальне масло Toyota. Японський виробник дбає про якість продукції та комфорт споживачів. Матеріали виготовлені відповідно до міжнародних стандартів ACEA та API. Завдяки оригінальній технології виробництва масло Тойота забезпечує належну роботу агрегатів авто. Компанія регулярно тестує оливи на механізмах транспорту Toyota.

І трансмісійна, і моторна олива оснащена спеціальними присадками для захисту від зношування при  інтенсивному навантаженні.

Як обрати трансмісійне масло в Тойоту?

Основні параметри при виборі оливи - в'язкість і клас якості. Зазвичай у сервісній книжці вказані необхідні параметри на вибір (низькі індекси для холодного клімату, вищі - для жаркого). Також виробник вказує вимоги стандарту АРІ.

За ступенем в’язкості мастила бувають зимові, літні та всесезонні. Таке маркування визначає здатність оливи створювати захисне покриття залежно від температур.

Класифікація за стандартами АРІ враховує наявність присадок та сумісність з різними КПП. 

Виділяється кілька видів:

 • GL-1 (для вантажних та сільськогосподарських машин). 
 • GL-2 (для трансмісій сільгосптехніки).
 • GL-3 (сумісна з конусними коробками передач).
 • GL-4 (підходить для більшості автомобілів).
 • GL-5 (сумісна з синхронізованими КПП).

Види та переваги присадок в оливі

Часто оригінал масло Тойота містить присадки. Вони поділяються на кілька видів:

 • В’язкісно-загущаючі - підвищують індекс в’язкості, розширюють температурний діапазон і забезпечують легкий пуск у мороз.
 • Антиокислювальні - уповільнюють окислювальні процеси.
 • Антикорозійні - формують захисну плівку для нейтралізації дії кислот.
 • Депресорні - покращують низькотемпературні властивості, перешкоджають кристалізації парафінів.
 • Антифракційні - зменшують тертя у певних вузлах.
 • Протизношувальні - створюють тонку оновлювальну плівку.
 • Миючі - запобігають утворенню лаку та нагару в навантажених ділянках.
 • Диспергуючі - утримують розчинені відкладення у зваженому стані.

Купити масло тойота оригінал ви можете в офіційного дилера Бренду.

Тойота на Столичному - надійний офіційний дилер

Діяльність офіційного дилерського центру регламентована вимогами виробника. Автосаміт пропонує послуги з придбання та обслуговування автомобілів марки Toyota.

Наші переваги:

 • Консультація спеціаліста.
 • Гарантійний та відновлювальний ремонт.
 • Склад оригінальних запчастин та матеріалів.
 • Вигідні умови страхування та кредитування.
 • Індивідуальні можливості для корпоративних клієнтів.
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля