Фінансові рішення

Страхування автомобілів Toyota

в автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному
insurance_2
Експрес Страхування
 • Понад 12 років досвіду роботи на ринку страхування
 • Більше 40 агентських представництв по всій Україні
 • Понад 154,2 млн грн. сплачено клієнтам у 2020 році
 • Широкий вибір страхових послуг
 • Фінансова надійність і величезний запас платоспроможності
 • ТОП-10 в ретингу з продажу КАСКО

"Експрес Страхування" - надійна страхова компанія

ТДВ "Експрес Страхування" було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації "УкрАВТО".

"Експрес Страхування" - це сучасна страхова компанія з новими підходами до процесів врегулювання страхових випадків, яка динамічно розвивається та постійно вдосконалює сервіс обслуговування клієнтів. За роки своєї діяльності Компанія вже встигла завоювати довіру багатьох клієнтів.

Відповідальна та якісна робота колективу "Експрес Страхування" підтверджує право Компанії називатися надійним страховим партнером для автовласників, який вчасно та професійно виконує свої обов’язки по врегулюванню збитків при настанні страхових випадків.

Фінансова стабільність

Для забезпечення виконання фінансових зобов'язань станом на 31.12.2020 р. СК "Експрес Страхування" сформовані страхові резерви в сумі 242,02 млн грн. Активи: 423,4 млн грн. Власний капітал: 156,8 млн грн. Обсяг статутного капіталу Компанії: 44,5 млн грн.

"Експрес Страхування" зберігає високий рівень ліквідності, що важливо для повного і швидкого виконання зобов'язань перед клієнтами. Компанія входить в число найбільш капіталізованих на страховому ринку.

Рейтинги

За підсумками 9 місяців 2020 року на страховому ринку України, згідно з рейтингом "Insurance TOP", ТДВ "Експрес Страхування" посідає:

 • 9 місце за обсягом страхових премій та виплат КАСКО;
 • 17 місце за обсягом чистих страхових резервів.

Ваші переваги з СК "Експрес Страхування":

Економія коштів. СК "Експрес Страхування" пропонує якісний страховий захист Вашого авто за розумну ціну.

Економія часу. Ми цінуємо Ваш час, тому оформлення договору страхування, виплата відшкодування та ремонт авто проводяться оперативно та якісно. Наші представники знаходяться в усіх автосалонах УкрАВТО.

"Єдине вікно". Головний принцип, якого ми дотримуємось в нашій роботі – це добросовісне ставлення до клієнтів СК "Експрес Страхування" та своєчасність виплат. Завдяки моделі прямого врегулювання безпосередньо на СТО, без візиту в офіс, Компанія може гарантувати "експрес-виплату" від 5 робочих днів.

Що таке "Єдине вікно" від СК "Експрес Страхування"?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Ми відповідально відслідковуємо строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюємо контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Виплати Компанії

За підсумками 2020 року компанія виплатила 154,2 млн грн. страхових відшкодувань, що на 17,9% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019р. З них за договорами КАСКО виплачено 130,6 млн грн., ОСЦПВ – 17,8 млн грн.

insurance
Тойота Страхування
 • Оптимальний вибір продуктів повного КАСКО з фіксованими тарифами
 • Можливість захисту авто саме від тих ризиків, які більше всього хвилюють Клієнта
 • Максимально швидке оформлення і якісний супровід договору
 • Своєчасне врегулювання страхових подій

В автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює "Страхова компанія "ARX"* (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, що купують автомобілі Toyota в автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному».

*До 21 червня 2019 року - СК "АХА Страхування"

Заявка на страхування
всі поля обов'язкові для заповнення
Як із Вами зручніше зв'язатися?

Власники транспортних засобів знають, що автостраховка - це обов’язковий і важливий документ. Його необхідність визначається кількома причинами:

 • Матеріальний захист авто від непередбачуваних подій, у яких власник транспорту став жертвою певних обставин.
 • Захист від водіїв, які не мають страхування. У такому випадку компанією надається компенсація.
 • Відшкодування збитків за псування, викрадення та знищення авто.

Навіть невеликий внесок допоможе зберегти фінанси у майбутньому. Залишається лише обрати оптимальний вид страховки на авто.

Страховка авто в Києві: ціна та види

Одним з найбільш популярних типів вважається КАСКО - добровільний внесок для захисту машини від непередбачуваних подій. Він гарантує ремонт автівки у випадку ДТП коштом компанії.

ОСЦПВ (або автоцивілка) - це обов’язковий вид страхування, який водій повинен отримати до реєстрації автівки або протягом 10 днів після її придбання. Страховий поліс покриватиме ремонт постраждалої машини, зіпсованої вітрини, паркану або іншої нерухомості. Однак ОСЦПВ не оплачуватиме ремонтні роботи власного авто та його викрадення.

Оформлення КАСКО - це рішення власника транспорту, а ОСЦПВ - цивільний обов’язок. Найкраще рішення - отримати обидва типи страхування, аби вберегти себе та свій автомобіль від різних ситуацій.

Страховка авто в Києві має різну вартість, в залежності від типу авто, року його випуску, стажу водіння і т.п.

В автосалоні дилерського центру Тойота на Столичному функціонує програма “Тойота Страхування”.

Страховий продукт має певні переваги:

 • Вибір оптимального КАСКО з фіксованими тарифами.
 • Можливість захисту автомобіля від певних факторів ризику.
 • Оперативне оформлення і супровід договору.
 • Якісне врегулювання страхових подій.

У разі настання випадків, передбачених страховим продуктом, власник авто у короткий строк отримує необхідну допомогу. Варто зазначити, що програма доступна для автомобілів марки Toyota. 

Клієнти дилерського центру отримують вигідні умови страхування та можуть оформити КАСКО разом із придбанням авто.

Крім того, Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному співпрацює з надійною страховою компанією - ТДВ “Експрес Страхування”. Фірма входить у ТОП-10 в рейтингу продаж КАСКО в Україні.

Сучасна компанія пропонує якісний захист за розумну ціну, швидке виконання послуг та своєчасні виплати. Модель “Єдине вікно” дозволяє оформлювати документи та страхові події на СТО. При незначних пошкодженнях ремонт проводиться одразу після звернення до станції техобслуговування. Відшкодування здійснюється протягом 5 робочих днів.

Тойота на Столичному: переваги дилерського центру

Офіційний дилер японського виробника веде діяльність згідно з вимогами та стандартами Бренду. У дилерському центрі можна обрати автомобіль марки Toyota з певним бюджетом, придбавши його на вигідних умовах. Автосаміт на Столичному пропонує повний спектр послуг для клієнтів.

Наші переваги:

 • Супровід клієнта на всіх етапах співпраці.
 • Проведення тест-драйву на спеціально облаштованій трасі.
 • Вигідні умови кредитування для купівлі транспорту.
 • Швидке та якісне автострахування в Києві.
 • Індивідуальні умови для корпоративних клієнтів.
 • Здійснення ремонтних робіт різних видів з гарантією.
 • Власний склад оригінальних запчастин і аксесуарів.

У Тойота на Столичному ви можете придбати нову автівку або машину з пробігом у хорошому стані. Дилер допоможе клієнтам у дорозі в разі виникнення нестандартних ситуацій та залишатиметься на зв’язку навіть після купівлі авто та виконання сервісних послуг.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля