ТРЕЙД-ІН ВІД TOYOTA - ПРОГРАМА ВИКУПУ ТА ОБМІНУ АВТО

Купуй новий автомобіль Toyota в автосалоні офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному із послугою трейд-ін. Тойота на Столичному пропонує Вам скористатися послугою Trade-in (трейд-ін).

Trade-in - це вид продажу, при якому Ваш старий автомобіль обмінюється на новий з доплатою. При продажу в Trade-in, вартість Вашого автомобіля зараховується в рахунок вартості будь-якої з моделей Toyota, що представлена в автосалоні офіційного дилера Тойота на Столичному. Вартість автомобіля, що приймається по Trade-in, оцінюється фахівцями дилерського центру.

traid_in
Купуй перевірену Toyota з пробігом у офіційного дилера

Тойота на Столичному пропонує Вам скористатися послугою трейд-ін. Трейд-ін - це вид продажу, при якому Ваш старий автомобіль обмінюється на новий з доплатою. При продажу в Трейд-ін, вартість Вашого автомобіля зараховується в рахунок вартості будь-якої з моделей Toyota, що представлена в автосалоні офіційного дилера Тойота на Столичному. Вартість автомобіля, що приймається по Трейд-ін, оцінюється фахівцями дилерського центру.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до консультантів відділу продажу автомобілів з пробігом:

+380 44 201 3030

e-mail: dl.trade-in@autosummit-south.toyota.ua

traid_in_2
Перелік послуг:
  • Викуп автомобілів з пробігом усіх марок та моделей
  • Можливість обміну автомобіля клієнта на наш автомобіль з пробігом
Переваги трейд-ін від Тойота на Столичному
Істотна економія часу при продажу автомобіля (не потрібно виганяти на авторинок, займатися розміщенням оголошень, відповідати на телефонні дзвінки тощо
Абсолютна чистота та законність угоди купівлі-продажу автомобіля, а також повна відсутність ризику
Всі турботи, пов’язані з продажем автомобіля лягають на плечі автосалону (зняття з обліку в МРЕВ, документальне оформлення)
Не потрібно чекати продажу автомобіля, щоб за виручені кошти придбати нову Toyota. Вже відразу після проведення оцінки, можна придбати новий автомобіль в автосалоні
При продажу в Trade-in, Тойота на Столичному приймає автомобілі всіх марок, не тільки Toyota
Заявка на обмін / продаж авто з пробігом
Як із Вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля