Технічне обслуговування

Піклуємося про Вашу Toyota, як про свою!
service_to_2021
Офіційний сервіс Toyota

Офіційний сервісний центр в Тойота на Столичному - це завжди якість, оперативність, комфорт та турбота про Клієнта. Обираєте СТО Тойота? Завітайте в Тойоту на Столичному та переконайтеся в перевагах офіційного сервісу Toyota. Ми обслуговуємо увесь модельний ряд бренду Toyota, навіть ті моделі, які офіційно не представлені на ринку України.

Технічне обслуговування автомобілів Toyota в Україні, за регламентом виробника, необхідно здійснювати кожні 15 000 км або щороку, з огляду на те, що настане раніше.

Прайс на регламентне технічне обслуговування

service_to_2
Обирайте офіційний сервіс та оригінальні запасні частини Toyota, адже це:

✔ Якість ✔ Безпека ✔ Продуктивність ✔ Надійність ✔ Гарантія ✔ Залишкова вартість

Тойота на Столичному має велику простору виробничу зону для обслуговування значної кількості автомобілів, а також сучасне обладнання та кваліфікований персонал. Важливо: за умови проведення ТО в нашому офіційному сервісному центрі, Ви зберігаєте право на гарантійне обслуговування, навіть якщо придбали автомобіль в іншого офіційного дилера Toyota в Україні.

Під час обслуговування автомобіля у гарантійний період Ви заощадите на сервісі та оригінальних запчастинах від 3 до 7%. До того ж наша програма лояльності забезпечить якісне обслуговування з додатковими знижками 10% на послуги та 20% на запасні частини для автомобілів Toyota, вік яких становить три і більше років (або з пробігом понад 100 000 км), та неофіційних автомобілів.

Завітайте на офіційний сервіс в Тойоту на Столичному для заміни моторного масла для автомобілів Toyota від 2000 грн!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля