Спеціальні сервісні кампанії на автомобілі Toyota

від офіційного дилера Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному
ssc
Дякуємо за вибір автомобіля Toyota!

Ми щиро сподіваємось, що автомобіль Toyota став для Вас надійним та комфортним у використанні транспортним засобом.
Одним з пріоритетів компанії Toyota є дотримання якості та надійності у виробництві автомобілів. Ми постійно відстежуємо експлуатаційні характеристики наших автомобілів за допомогою різних методів.

Цінуючи свою репутацію і ставлячи турботу про клієнта за всіма аспектами діяльності своїм найвищим пріоритетом, компанія Toyota впроваджує Спеціальні Сервісні Кампанії, які допоможуть попередити можливі випадки невідповідності певних компонентів чи аспектів автомобіля нашим високим стандартам.

Завдяки спеціальній програмі, кожний клієнт може перевірити, чи залучений його автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній.
Програма перевірки містить перелік автомобілів Toyota, проданих винятково у мережі офіційних дилерських центрів Toyota в Україні. Автомобілі, продані в інших країнах, дана програма не зможе перевіряти.

Компанія Toyota піклується про своїх клієнтів, надаючи чимало спеціальних послуг для комфортного і надійного користування транспортним засобом. Виробник регулярно відстежує експлуатаційні параметри моделей різними методами.

Впровадження Сервісних Компаній Тойота - важливий крок для взаємодії Бренду з клієнтами. За допомогою програми з’являється можливість запобігти неприємним ситуаціям, викликаним невідповідністю компонентів автомобіля високим стандартам виробника.

Переваги Спеціальної Сервісної Кампанії Тойота

Основні переваги Сервісних Кампаній:

  • Швидка перевірка окремих запчастин.
  • Залучення технічних спеціалістів.
  • Якісна заміна певних компонентів.
  • Турбота про безпеку на дорозі.

Спеціальна програма дозволяє клієнтам перевірити залучення авто до проведення сервісних послуг. Система перевірки містить перелік машин, проданих в офіційній дилерській мережі України.

Офіційний дилерський центр Тойота на Столичному: переваги

Тойота Центр Київ Автосаміт на Столичному - офіційний представник дилерської мережі виробника. Дилер пропонує вигідні умови придбання авто та повний пакет обслуговування будь-якої моделі.

Наші переваги:

  • Детальна консультація спеціаліста.
  • Різні види ремонту автомобіля.
  • Встановлення оригінальних запчастин.
  • Тест-драйв транспорту.
  • Кредитні програми та вигідне страхування.
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля